Доставка

Ми приймаємо замовлення НА СЬОГОДНІ, з 9:00 до 19:00, а також на будь-які наступні дати (уточнювати у оператора). При замовленні Ви можете оформити самовивіз або доставку по тарифам «MIXFOOD» або доставку службою таксі. Служба доставки працює щодня з 10:00 до 20:00.

Ми здійснюємо доставку замовлень в межах Маріуполя і найближчих передмість.

Час виготовлення і доставки пирогів: 1 — 1,5 години.

При замовленні на суму від 399 грн. — ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНО!*

(* По місту, крім Лівобережного району, далекого Кальміуського (до «повороту»), Східного, Курчатова.)

Тарифи уточнюйте у оператора!

Порядок прийому і виконання замовлень:

  • Наш оператор зв’яжеться з вами протягом 5 хвилин, після того як Ви оформили замовлення на сьогодні. При оформленні замовлення не на сьогодні, оператор зв’яжеться з вами в день доставки.
  • Залежно від часу вашої доставки, оператор проконсультує вас за асортиментом пирогів, які ви замовили. Ми спечемо свіжі пироги для вас або запропонуємо готові варіанти на ваш смак.
  • При замовленні «сьогодні на завтра» ви можете вибрати будь-які пироги з усього асортименту.
  • Зверніть увагу, що попит на пироги в святкові і передсвяткові дні різко зростає, тому в такі дні замовлення краще робити хоча б за 2-3 дні до святкової дати.

Порядок оплати замовлень:

  • Оплата при самовивозі здійснюється касиру готівкою або переказом на банківську карту.
  • Оплата при доставці перевізником «MIXFOOD» здійснюється готівкою по чеку (розцінки перевізника уточнюйте у оператора).
  • Ви можете здійснити передоплату замовлення на картку ПриватБанку або Монобанк. Доставка в цьому випадку буде проводитися за стандартними тарифами служби таксі.

У разі виникнення спірної ситуації по виконанню замовлення або якості продукції просимо звертатися до адміністрації «Pirog», по телефону (067) 308-16-16.